Vytisknout tuto stránku

Adopťáčci - Fialová, Šedý, Bílý

Tyhle tři štěňátka neměla nejlepší start do života. Narodili se v pondělí 1.4. a jejich maminka dostala po porodu tak silný zánět mléčné žlázy, že ztratila úplně všechno mlíčko a celý vrh 10 štěňátek zůstal hlady. Hned se sice začala dodávat umělá výživa, ale jedna fenečka přesto svůj boj prohrála. Zůstalo jich už jen 9 a přesto, že se stále krmilo a krmilo, váhově šli stále dolů.

A tak chovatelka začala hledat náhradní kojící fenečky. 3 štěňátka udala k jedné goldení mámě a 3 jsme si adoptovali my s naší Sunny. Poslední 3 čekají na porod jedné fenečky, která by měla rodit každým dnem.

K nám tedy přibyla 3 nová štěňátka. Dva kluci a jedna holčička. Jeden kluk je hnědé barvy, což je v naší CHS rarita, my máme vždy jen černé flatíky :-) Aspoň ho dobře poznáme.

Štěňátka se hned po příjezdu okamžitě přicucla k Sunny a doháněla pití, co to jen šlo. Teď už jsou společně v bedýnce s ostatními a baští a spinkají stejně, jako ostatní :-). Věřím, že  Sunny bude mít dost mlíčka pro všechny a že vše dobře dopadne :-)

Tak nám držte palce, ať to všechno zvládneme a můžeme z nich mít radost :-)

Foto zde :-)

Číst 1786 krát Naposledy změněno středa, 10 duben 2019 09:27