V čem jsme jiní než ostatní?

Na našich štěňátkách nám opravdu hodně záleží, proto se snažíme poskytnou jim maximální péči i po jejich odchodu od nás. Na druhou stranu nedáme štěňátko hned tak někomu, ale majitele si pečlivě vybíráme a zkoumáme. Ne každý je pro nás vhodným majitelem. Např. zajímá-li se někdo pouze o nákupní cenu pejska nebo pokud chce psa jen jako doplňek k pěkné zahradě, ten má u nás dveře zavřené…

Pro majitele našich štěňátek nabízíme po odběru jako samozřejmost odbornou pomoc při výcviku a výchově pejska. Z předchozích vrhů tuto službu majitelé velmi rádi a často využívají. Někteří se mnou cvičí a vše konzultují přes maily, ale většina se dostavuje na osobní návštěvy a výcvik přímo k nám. Jelikož je pro mě výcvik retrívrů už mnoho let hlavním pracovním vytížením, myslím, že mám pejskům i majitelům co nabídnout.

Taktéž nabízíme hlídání vašeho pejska. Pokud potřebujete odjet na dovolenou, ať na víkend či na měsíc, velmi rádi u nás necháme vašeho pejska bydlet. Vždyť bude vždycky tak trochu náš ? Bydlet bude spolu s námi v domě, dohromady s Aimee, Sunny a případně dalšími pejsky, kteří si u nás užívají prázdnin ?

Také pořádáme setkání štěňátek, která bývají velmi oblíbená. Bývá to vícedenní akce (každý dle možností), kde si procházíme základní lekce výcviku, zasoutěžíme si, ostříháme hafany a hlavně si všichni vzájemně hodně povykládáme a sdělíe vzájemné zážitky z našeho soutiží s našimi čtyřnohými chlupáči. Bývá to moc fajn, vždy jsme si užili spoustu legrace, ale taky poučení a jelikož nás spojují společné zájmy, navázali se s mnohými velmi pěkné přátelské vztahy. Opět se mi potvrdilo, že retrívry si kupují opravdu fajn lidičky. Jaký pán, takový pes ? 

Kompletní nabídku služeb naleznete na: www.vycvikretrieveru.eu