Dne 25.2.2026 se naší milované Joy Joy narodilo 7 krásných štěňátek. Máme 6 holčiček a jednoho chlapečka 🙂
Všechna štěňátka jsou šťastně zadaná do báječných rodin 🙂
Tatínkem je pan dokonalý – Marteen Jozucita.
Martee je nádherný a pracovně velmi úspěšný pejsek. Skvělá povaha je u něj samozřejmostí. Je mírný, přátelský, nekonfliktní, ale pracant každým coulem. Posuďte sami: http://jozucita.cz/flat/main.php?l=cs&page=marteen-jozucita
K naší Joy se náramně hodí, protože co píšu o Marteem, platí na 100% i o ní. Mrkněte zde:
https://www.ze-zlinskych-strani.eu/joy-joy
Na tyto štěňátka se obzvláště těšíme, protože si po 4 letech chceme opět nechat jednu princeznu pro sebe :-).
Nechci se stále opakovat, ale pořád platí, že naše štěňátka mají velké předpoklady být skvělými domácími miláčky, canisterapeutickými psy a super parťáky na procházky i sport.
V naší rodině si pečlivě hlídáme povahu a zdraví našich holčiček i jejich ženichů. Vybíráme pouze zcela zdravé jedince a povahově přátelské, radostné a učenlivé pejsky. Pro naše štěňátka chceme domovy, kde budou součástí rodiny. Milovaní a důležití. V takovýchto rodinách budou naši flatíci žít spokojený a šťastný život a přijatou lásku budou mnohonásobně všem vracet zpět 🙂
Původně jsme štěňátka plánovali o 2 měsíce později, ale naše Joy se rozhodla hárat dříve a chtěla nám to udělat zajímavější. A tak v době, kdy se ostatní probouzeli do klidného Štědrého dne, my jsme vyrazili na Vysočinu za ženichem. A tak jsme si domů odvezli ty nejlepší dárečky, jaké jsme si mohli přát 🙂
Odběr štěňátek vychází od cca 17.4.2026 🙂
Pro budoucí majitele nabízíme také výcvik jejich flatíků a hlídání v případě dovolené nebo jiných potřeb 🙂
S majiteli i po odběru štěňátka zůstáváme nadále v kontaktu a není výjimkou, že pořádáme setkání všech sourozenců 🙂
Více podrobností naleznete v deníčku K den po dni 🙂
27.4.2025 – Včera odjela už poslední holčička se svou novou paničkou. Fialka Eileen zamířila do Zlína, tak ji budu mít blízko a těším se na společné cvičáky 🙂 Naše Chanelka se nastěhovala zpátky… Číst více
Tato holčička je veselý rarášek, ale ne nedobrý. Ničeho se nebojí, je velmi veselá mazlivá a přítulná. Je pořád v dobré náladě. Ideální parťák do nepohody 🙂… Číst více
Tuto holčičku jsme si vybrali pro sebe 🙂 Dlouho jsme měli spadeno na jinou, ale Růženka, pardon Chanelka, nám každým novým dnem dokazovala, že ona je ta pravá pro nás. Exteriérem, povahou… Číst více
U této holčičky platí podobné věci, jako u slečny oranžové. Není příliš výrazná, tím je myšleno, že se neprojevuje výrazně ani divoce, ale ani příliš klidně. Je to všechno tak akorát. Je veselá, hravá, odvážná… Číst více
Této fenečce říkáme už několik týdnů Paní Uvědomělá 🙂 Od okamžiku, kdy jsme začali ve třech a půl týdnech přikrmovat, bylo její chování vzorné a uvědomělé. Na rozdíl od sourozenců se v misce s jídlem nekoupala, ale poctivě… Číst více
Tato holčička nikdy příliš nevyčuhovala z normálu, což mám zkušenost, že z těchto jedinců vyrůstají pak velmi výborné povahy. Vyrovnané, správňácké, veselé a odvážné, ale ne střelené 🙂… Číst více
Tato holčička byla od začátku nejmenší a to jí i zůstalo. Možná to zpočátku vypadalo, že je neprůbojná, ale neměla u cecíků šanci proti váhově těším sourozencům. Určitě to není žádný otloukánek, ale bude to princezna drobnějšího… Číst více