Vytisknout tuto stránku
čtvrtek, 18 srpen 2011 19:11

Tak jsme se konečně dočkali Aimee hárá!

Její nakrytí je opravdu dlouho očekávaná událost. Před necelými 2 roky jsme ji nakrýt nechtěli, protože by štěňátka přišla v době naší dovolené a táborů. Při dalším hárání to taky nešlo, protože jsem pro změnu otěhotněla já a dostala jsem tak přednost. Tak si říkáme, že tentokrát se už snad dočkáme.
V den, kdy jsme doma objevili první kapky krve na podlaze, jsme se všichni moc radovali. Na její mateřství se celá rodina už moc těší, takže konečně byl důvod k radosti. Jenže velmi rychle nám ztuhnul úsměv na tváři. Podle předběžných výpočtů vychází krytí zase na naši dovolenou…
Co s tím? Zrušit dovolenou? Neexistuje. Jediný týden v roce si snad zasloužíme. Tak zrušit štěňátka? Taky nemožné. Je ještě jedno řešení…
Tak jsem začala žhavit telefony a zajistila jsem pro Aimee týdenní pobyt spolu s ženichem Gastonem v Brně, pod dohledem jeho majitelky. Takové krásné psí líbánky.
Sice mě moc mrzelo, že nebudu moct být osobně u jejich genetické výměny informací, ale jak se později ukázalo, Aimee o to ani nijak nestála a počínala si dost samostatně a suverénně. Samozřejmě jsem si to pak vše nechala podrobně vyprávět. A jelikož mám bujnou fantazii, určitě si to představuji ještě lépe, než jaké to ve skutečnosti bylo :o).
A když jsme si pro Aimee po týdnu přijeli, vypadala naprosto spokojeně a já jsem se kochala vědomím, že, si v jejím bříšku odvážíme budoucí černé chlupaté medvídky.
Zda to je, či není pravda, se ukáže až o něco později na ultrazvuku. Zatím má Aimee stejný režim jako doposud. Tzn. spoustu běhání, aportování a dovádění. Takový ten krásný psí život :o).
Předběžný termín porodu je 10. října, ale může to být i o pár dní později, protože Aimee s Gastonem nezaháleli a činili se několik dní po sobě :o). Tak uvidíme.

Číst 11496 krát Naposledy změněno pondělí, 31 prosinec 2012 18:14