Vytisknout tuto stránku
středa, 04 únor 2009 17:42

Nejbáječnější flatka na světě

Už jste slyšeli o tom nejhezčím a nejbáječnějším flatovi na světě? Že ne? Tak to asi ještě neznáte naši Aimee. V sobotu 24.1.2009 oslavila naše psí dáma své první narozeniny.
A podle čeho usuzuji, že je ta nej? To je přece jasné. Shodli jsme se na tom doma všichni. Já, manžel i naše dvě děti. A to je 100% ze zúčastněných při hlasování. :-). Takže o tom nemůže být pochyb a jakékoliv diskuse jsou neopodstatněné.
Vážně doteď nechápu, proč ještě vyhazují lidé peníze za výstavy, když ten nejlepší flat je už dávno znám. No, však oni na to brzy přijdou sami :-).
Aby se naše Aimee ukázala světu, přihlásili jsme ji v únoru na výstavu do Brna. Na jednu stranu je to sice zbytečné, když už teď víme, že je nejhezčí ze všech, ale chceme dát příležitost paní rozhodčí se s ní setkat. Určitě o ní řekne, že je dost dobrá a věřím, že si neodpustí o ní poznamenat, že je dokonce velmi dobrá a pokud se bude chtít o ní ještě více rozpovídat, zajisté se o ní vyjádří, že je výborná. Ať už ale řekne cokoliv, předem s ní souhlasíme a dál se budeme kochat životem s naší báječnou Aimee :-).

Číst 11580 krát Naposledy změněno pondělí, 31 prosinec 2012 17:48